Jsem osoba starší 18ti let
nebo nejsem osoba podléhající právu USA mladší 21 let.

Ano

Jsem mladší 18 let nebo jsem
osoba podléhající právu USA mladší 21 let.

Ano

Litujeme, ale obsah stránek je určen osobám
starším 18 let.

Pivovar

Anotace

Připojená videa

Zpravodaj

 • Královský půllitr Rudolf vítězí v soutěži Pivo, Bier & Ale

  08. 12. 2015 Měsíčník Pivo, Bier & Ale předával své výroční ceny. Nejpůsobivější originální sklenicí se stal krušovický Rudolf, navržený známým designerem Maximem Velčovským.

 • Král má dvanáctku, která vládne soutěži České pivo 2015

  09. 10. 2015 Krušovice se skvěle umístily v prestižní degustační soutěži České pivo 2015, jejíž výsledky byly 23.9. vyhlášeny v Praze. Celkem Krušovice získlaly dvě ocenění. Na první příčce se umístilo pivo Krušovice 12 a na dalších stupních vítězů Krušovice 10.

 • Krušovické Šalandy v novém kabátě sázejí na nejčerstvější pivo z tanku a funkční interiér

  19. 06. 2015 Koncept restaurací Šalanda pod značkou Krušovice prošel velkou změnou. Své hosty už nezve do období první republiky jako ve čtyřech stávajících Šalandách, ale chce jim více přiblížit vlastní výrobu a čepování toho nejčerstvějšího piva se vším všudy. První Šalanda v novém byla před nedávnem otevřena v prostorách Hlavního nádraží v Praze, následovat bude další rovněž v Praze a dále v Mladé Boleslavi.

 • Den krušovického piva předvede párování piva s jídlem a představí unikátní pivní speciály

  17. 06. 2015 Velké změny budou letos provázet Den krušovického piva (dříve Slavnosti pivovaru Krušovice), který se uskuteční už brzy: v sobotu 27. června. Podstatou nové náplně akce je snaha přiblížit veřejnosti co nejvíce pivovar, jeho zaměstnance a královské pivo, kterému zdejší sládci věnují nejvyšší péči. Hlavním lákadlem letos budou především ukázky párování piva s jídlem, připraveny jsou ale i další zajímavosti. Degustační program začíná ve 13:30 a bude probíhat každé dvě hodiny až do 19:30. Stejně jako v předchozích letech mohou návštěvníci k cestě do pivovaru využít bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravu. Autobusy budou jezdit každou lichou hodinu mezi 11:00 - 21:00 z Rakovníka a Nového Strašecí.

 • Krušovice představují unikátní novinku: Kazbek ležák, chmelený jednou odrůdou českého chmele

  29. 01. 2015 Milovníci unikátních piv se mohou těšit na opravdovou lahůdku. Krušovičtí sládci pro ně na jaro připravili exkluzivní novinku - Kazbek ležák, vyznačující se výrazným a netradičním chmelovým aroma s kořenitě-citrusovým charakterem. Výjimečnost piva tkví v tom, že Krušovičtí sládci při chmelení použili jednu odrůdu chmele – Kazbek, který pochází z žatecké chmelové oblasti. Kazbek ležák se bude prodávat ve vybraných restauracích a hospodách od 13 února.

 • Český pivní festival: Značka Krušovice nabídne několik nových speciálů a prozradí, jak dokonale snoubit chuť piva s jídlem

  05. 05. 2015 Opravdové lahůdky pro všechny pivní fajnšmekry si připravila značka Krušovice na Český pivní festival, který se od 7. do 23. května uskuteční v Praze na Letné. Návštěvníci zde mimo jiné ochutnají celou řadu naprosto unikátních speciálů. Krušovičtí (a v jednom případě velkobřezenští) sládci jich vyrobili dokonce šest, čímž potvrdili svou roli zakladatele kategorie sezónních speciálů i stávající výsadní postavení mezi velkými pivovary. Dále se představí Krušovice Desítka a Dvanáctka, obě chmelené za studena a připravené výhradně pro tento festival. Hosté festivalu se dozvědí spoustu informací o tom, jak lze snoubit (párovat) chutě jídla a piva, a budou mít možnost některé kombinace na místě vyzkoušet. Párování představí pivní sládci, kteří uspořádají i školu čepování.

 • FAN zóna na Mistrovství světa IIHF sklidila úspěch. Navštívilo ji 400 000 fanoušků

  21. 05. 2015 Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, které se uskutečnilo od 1. do 17. května, dopadlo na výbornou! Takto pozitivně hodnotí jednu ze svých největších kampaní posledních let partner této mimořádné události, značka Krušovice. S hokejem se značka neloučí ani do budoucna, protože s IIHF (Mezinárodní federací ledního hokeje) byla podepsána smlouva o partnerství až do roku 2019. Krušovice se proto těší na další spolupráci.

 • Krušovice mají nové pivní sklo

  27. 11. 2014 Královský pivovar Krušovice, kde se vaří pivo bez přerušení více než čtyři stovky let, byl založen vlastně díky šťastné souhře náhod. A díky přízni krále české­ho a císaře římského Rudolfa II. se později i proslavil.

 • Krušovice jsou partnerem mistrovství světa v hokeji 2015

  21. 10. 2014 Naše značka Krušovice se včera stala oficiálním partnerem mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskuteční od 1. do 17. května 2015 v O2 Areně v Praze a ČEZ Areně v Ostravě.

Všechny aktuality